Всеросійський урок безпеки життєдіяльності у початковій школі. Всеросійський відкритий урок з «Основ безпеки життєдіяльності» Пожежна безпека

2010/11

Цей урок є узагальнюючим уроком вивченого матеріалу. На занятті використовуються такі форми роботи, як цифровий диктант, робота у групах, самостійна роботаза варіантами. Поруч із традиційними освітніми технологіямизастосовується та інформаційна технологія.

  • Обережно – електрика! 2010/11

    На уроці повторюються питання про небезпеку ураження електричним струмом, джерела ураження, заходи захисту від ураження електричним струмом. Урок сприяє розвитку творчих здібностейучнів, уваги, пам'яті, мови, розширення політехнічного кругозору.

  • Острови військової та національної безпеки Росії 2016/17

    Стаття дає уявлення про ситуацію, що склалася внаслідок обговорення питань, пов'язаних із належністю островів Курильської гряди. Розкриває військово-стратегічне та економічне значення островів для Росії, ставлення росіян до питання територіальної цілісності держави.

  • Відкрите заняття у другій молодшій групі з ОБЗ "Прогулянка в чарівний ліс" 2011/12

    Дане заняття призначене для дітей молодшого дошкільного віку. Метою заняття є закріплення у грі навичок безпечної поведінки, формування звички до здорового способу життя, розвиток спостережливості та уваги, створення емоційно-позитивного настрою у групі.

  • 2009/10

    Урок безпеки, покликаний навчити дітей не відчиняти двері незнайомим людям.

  • Відкрите заняття з правил дорожнього руху "Посвята в пішоходи" 2011/12

    Заняття служить знайомству дітей з положеннями правил дорожнього руху та навчання безпечної поведінки на дорозі; розвитку пізнавальної активності, творчого мислення, комунікативних умінь та навичок, досягнення позитивного емоційного настрою, створення ситуації успіху для кожного.

  • 2012/13

    Мета уроку: прогнозування найімовірніших НС у місті та регіоні з урахуванням географічне положеннята економіки, алгоритм безпечної поведінки учнів в умовах виникнення НС; зафіксувати навички дій учнів за умов НС.

  • Відкритий урок "Служба "термінова" – військова" 2008/09

    Матеріали можна використовувати для проведення підсумкового заняття після вивчення теми Військова службаза закликом" для закріплення знань, виявлення їх якості та міцності та вміння використовувати їх учнями на практиці. Оскільки урок проводиться у вигляді конкурсів, його матеріали можна використовувати і при проведенні позакласного заходу, присвяченого Дню захисника Вітчизни.

  • 2009/10

    Заняття ставить за мету ознайомити учнів з поширеними мотивами та наслідками вживання алкоголю в компанії.

  • Відкритий урок з дисципліни "Безпека життєдіяльності" 2007/08

    Цей урок є другим уроком у темі «Надзвичайні ситуації мирного часу» і має велике практичне значенняу повсякденній життєдіяльності, у підготовці майбутніх спеціалістів, керівників середньої ланки. Метою уроку є підготовка студентів до дій за умов пожежі.

  • 2008/09

    Урок допомагає дітям розібратися, як можна зробити подорож безпечнішою. Знайомлячись із різними ситуаціями, урок допомагає їм виробити правила безпечної поведінки у поїзді та на пристанційних територіях, як діяти у небезпечних та екстремальних ситуаціях.

  • 2008/09

    Урок розроблений у формі телевізійної передачі, мета уроку - вироблення мотивації та розвиток навичок ведення здорового способу життя, вміння оцінювати та запобігати негативному впливу ряду факторів, що призводять до втоми організму та позначаються на здоров'ї школярів. Нетрадиційна форма проведення сприяє досягненню поставлених цілей без зайвої емоційної напруги.

  • Відкритий урок з ОБЖ у 9-му класі (з використанням різних педагогічних технологій) 2012/13

    Відкритий урок з ОБЖ у 9-му класі із застосуванням технології проблемного навчання(учні стикаються з необхідністю використовувати раніше засвоєні знання у нових практичних умов); технології критичного мислення (навчання самостійно мислити, структурувати та передавати інформацію); групових технологій (значне збільшення активності навчального процесувнаслідок кооперації та конкуренції при роботі в малих групах).

  • 2006/07

    Тема уроку з ОБЖ у зв'язку з терактами, що почастішали, і недостатнім інформуванням учнів про способи збереження життя при захопленні заручників. Урок сприяє міцному засвоєнню знань учнів із цієї теми.

  • Відкритий урок з ОБЖ. Тема: "Типи вогнищ. Збереження вогню". 6-й клас 2012/13

    Цілі уроку: ознайомити з типами багать та їх призначенням; навчити складати різні типивогнищ і зберігати вогонь.

  • 2010/11

    Урок в 11-му класі, на якому учні ознайомилися з факторами бактеріологічної зброї, що вражають, навчилися способам захисту. Наприкінці уроку було переглянуто навчальний діафільм «Чим небезпечна бактеріологічна зброя» і поставлені перед учнями такі питання: Що називається БО? Що називається осередком БП? Які шляхи проникнення БС в організм людини? Які існують засоби та засоби захисту від БС?

  • 2006/07

    У цій статті представлений конспект уроку ОБЖ у 9-му класі на тему "Збройні сили Російської Федерації- захисники нашої Вітчизни. Особливістю уроку є використання мультимедійного навчального посібника"Основи безпеки життєдіяльності".

  • 2008/09

    Дана розробка уроку логічно пов'язана із попередніми темами розділу «Основи медичних знань». Урок є своєрідною точкою відліку щодо застосування практичних навичок курсу «Основи безпеки життєдіяльності» у небезпечних для людського життястанах. Головний акцент робиться на тому, що кожна людина може освоїти навички надання само- та взаємодопомоги.

  • 2014/15

    Відкритий урок, присвячений питанням тероризму в сучасному світі, формує вміння пояснювати правила безпечної поведінки за різних ситуацій, пов'язаних з проявом тероризму; правильно оцінювати небезпеку різних ситуацій та знаходити адекватні шляхи порятунку.

  • 2005/06

    Узагальнити та систематизувати знання та вміння студентів, забезпечити засвоєння студентами основних правил надання першої допомоги постраждалим.

  • Оцінка досягнень учнів на уроках основ безпеки життєдіяльності 2013/14

    Сучасна освітадиктує необхідність перегляду оцінювання результатів діяльності учнів. З поетапним запровадженням у повсякденну практику федерального державного освітнього стандартуфіксуються як предметні, а й особистісні, метапредметні результати. Це особливо необхідно сьогодні, коли в суспільстві потрібні ініціативні, знаючі, здатні до ефективного спілкування громадяни. У статті подано аналіз роботи учнів під час уроків ОБЖ.

  • Оцінка, оцінка, бал 2010/11

    Автор виступає за п'ятибальну систему та чіткі критерії виставлення відміток. Показує, що незадовільні оцінки також відіграють позитивну роль у навчанні та психологічної підготовкишколяра до самостійного життя в сучасному суспільстві, А система виставлення відміток, оцінки знань повинна розглядатися учнями як об'єктивна, яка не залежить від настрою вчителя, соціального становищабатьків учнів.

  • Парад військ Ліцейської Демократичної Республіки. Сценарій військово-спортивного свята. 10-11-й класи 2014/15

    Конкурсна програма «Парад військ» – традиційний захід, який проходитиме напередодні Дня захисника Вітчизни. З одного боку, воно є підбиттям підсумків усієї попередньої військово-патріотичної роботи з дітьми, з іншого боку – підготовкою до змагань обласного, регіонального масштабів.

  • Паралельне та послідовне з'єднання. 8-й клас 2010/11

    Представлений урок дає можливість учням на практиці застосувати отримані знання на тему «Послідовне та паралельне з'єднання» та проявити творчу ініціативу та ерудованість. Цей урок дає можливість учням у процесі навчання креативно мислити, спостерігати та діяти.

  • Патріотичне виховання учнів на уроках ОБЖ та при проведенні позакласних заходів з метою формування у учнів якостей особистості безпечного типу 2007/08

    Програма Нижньоіртиської середньої загальноосвітньої школи"Патріотичне виховання учнів" орієнтована на все вікові групиучнів визначає основні шляхи розвитку системи патріотичного виховання. При цьому враховуються досвід та досягнення минулого, сучасні реалії та проблеми, тенденції розвитку суспільства.

  • МАДОУ Березнетівський д/с "Ромашка"

    Протягом місячника з цивільної оборони до нашого дитячого садка приїхали чудові гості – представники МНС МОСОБЛПОЖСПАС. Вони взяли участь у відкритому уроціта відповіли на запитання хлопців. Дітям була показана презентація з безпеки життєдіяльності. Були показані реальні випадки загрози життю та здоров'ю дітей. Діти з інтересом розглядали слайди і знаходили правильні рішення того, як поводитися в небезпечних ситуаціях. Потім виступили представники МНС.

    На території дитячого садкана малюків чекав сюрприз - справжня машина МНС з вогнями та спецсигналами.

    Діти побували всередині машини та з цікавістю поторкали прилади, побачили у дії роботу рукава для формування струменя води під час гасіння пожежі, дізналися принцип дії роботи домкрата та інших спеціалізованих пристроїв. Зустріч була пізнавальна, цікава, хлопці багато чого дізналися про життята нелегкій роботі служби порятунку.

    Публікації на тему:

    Шановні колеги! Ми з Вами чудово знаємо, що у дітей 4 – 5 років рухова активність збільшується, зростають їхні фізичні можливості.

    Основи безпеки життєдіяльностіПроблема безпеки життєдіяльності вихованців визнається одним із пріоритетних. Однією забороною «не можна» неможливо уникнути нещасних.

    Конспект уроку. Математика 4 клас. "Поділ суми на число". ХІД УРОКУ 1. Організаційний момент. Урок математики. (Слайд 1) Починаємо.

    Конспект НУД з безпеки життєдіяльності та антитерору «Подорож до Країни Безпеки» (друга молодша група)Завдання. Навчальні: - навчати основ особистої безпеки; - сформувати вміння застосовувати правила безпечної поведінки у різних життєвих.

    Основи безпеки та життєдіяльності. Ігрове заняття «Котячий дім»Конспект освітньої діяльностіу другий молодшій групі. Вихователь: Тюлькіна Н. В. Тема: «Основи безпеки та життєдіяльності.

    Мета – Освоєння учнями поняття «художня цілісність» через ціле поняття і художник. Завдання: - закріпити знання про поняття художнє.

    МБОУ ДО СР «Центр» Сузір'я» Відкритий урок на тему «Засоби музичної виразності. Ритм та Метр» «Сучасний урок музики в рамках.

    Проект із формування основ безпеки життєдіяльності «Абетка безпеки»Автор проекту: вихователь гурту Титова Любов Миколаївна Вид проекту: пізнавально-ігровий, груповий 4. Учасники проекту: діти другий.

    Підготувала: викладач – організатор ОБЖ Волевач В.В.

    Тема: «Пожежна безпека у школі» Цілі: 1. пропаганда соціальної значимості курсу «Основи безпеки життєдіяльності», підвищення його престижу;
    2. практичне відпрацювання навичок безпечної поведінки школярами в умовах пожежі;
    3.Пропаганда культури безпеки життєдіяльності серед підростаючого покоління.

    Обладнання: 1.презентація; 2.комп'ютер; 3.проектор; 4.екран; 5.прогивогаз; 6.бинти; 7.шина.

    Хід уроку

    I. Організаційний момент.
    Вітаю! Сьогодні ми зібралися для дуже важливої ​​та цікавої розмови. Сучасний світ, природа і технології, що розвиваються, все частіше кидають нам виклик у вигляді природних лих, техногенних аварій і катастроф. У нашій країні існує потужна структура - МНС Росії, яка готова діяти у складній обстановці надзвичайних ситуацій різного характеру. І її сила полягає не лише у сучасному високотехнологічному обладнанні, а й у кадровому потенціалі. У МНС Росії працюють підготовлені співробітники, які щиро люблять свою справу

    ІІ. Основна частина уроку.
    1.Історичний екскурс.
    Пожежа – старовинне російське слово, від якого пашить вогнем і пахне гірким димом У житті вогонь грає винятково важливу роль. Зігрівання наших жител, приготування їжі, розвиток науки і техніки пов'язане з вогнем. Але був час, коли люди не знали вогню. Вони харчувалися сирою їжею, у зимову холоднечу мерзли від холоду, великі хижі звірі нападали на людину. Тисячоліття були потрібні людині для того, щоб навчитися добувати вогонь і користуватися нею. Стародавні люди поклонялися вогню, як незрозумілому та грізному божеству, загадковому братові сонця. Це знайшло відображення у численних легендах, оповідях та казках минулих років.
    Давньогрецькі міфи розповідають про те, як Прометей украв вогонь у Зевса, передав його людям і за це був жорстоко покараний.
    Вогонь – друг. Опанування цієї величезної стихійної силою природи дало можливість людині забезпечити себе світлом та теплом.
    Вогонь – символ. З оголеними головами люди дивляться на вічний вогонь біля пам'ятників героям, що беззавітно боролися за Батьківщину. Вогонь, запалений від променів сонця в далекій Олімпії, несуть у факельній естафеті бігуни, велосипедисти, веслярі, яхтсмени, гімнасти, віддаючи данину благородним традиціям античного світу.
    Вогонь – ворог . Внаслідок пожеж праці попередніх поколінь перетворилися на порох. Вогонь занапастив мільйони людських життів. За своїми трагічними наслідками пожежі не поступалися епідеміям, посухам та іншим лихам.
    З давніх-давен вогонь був супутником великих і малих воєн. Його використовували тирани задля досягнення своїх честолюбних цілей, інквізитори, що відправляли на багаття єретиків, хрестоносці, які поневолювали народи.
    Літопис розповідає, як княгиня Ольга 946 року за допомогою вогню жорстоко розправилася з людьми, які піднялися на боротьбу проти великокнязівської влади. Вона піддала облогу їхнє головне місто – Іскоростень, але багатоденна облога не зламала опір повсталих. Тоді Ольга зажадала від городян сплати боргу голубами та горобцями. Коли птахи були зібрані, дружина Ольги прив'язала до їхніх лап шматки промасленого і підпаленого клоччя. Птахи полетіли у свої гнізда, і за кілька хвилин місто було охоплене полум'ям. Народ кинувся рятувати свої будинки та майно, дружина Ольги увірвалася в Іскоростень та зруйнувала його
    2. Закони Російської Федерації.
    То що таке пожежа?
    18 листопада 1994 року було ухвалено закон про пожежну безпеку. Він говорить, що в освітніх установахнеобхідно навчати дітей пожежної безпеки за спеціальними програмами. Цим займаються уроки ОБЖ
    Стаття 34. Права та обов'язки громадян у сфері пожежної безпеки Громадяни зобов'язані: